Najdziwniejsze aplikacje mobilne

Programiści aplikacji mobilnych czasem mają zbyt wiele wolnego czasu. Rodzą się wówczas dziwne pomysły i realizacje, które stają się hitem wśród posiadaczy telefonów z ekranem dotykowym lub tabletów.

Dla wszystkich tych, którzy pragną trochę poleniuchować i przy tym nie zdradzać lenistwa swojemu szefowi, przygotowano program iNap@Work, który imituje odgłosy pracy za biurkiem. Za pomocą odpowiednich suwaków, użytkownik programu może zwiększyć lub zmniejszyć głośność dźwięków naśladujących stukanie w klawiaturę, klikanie myszką lub korzystanie z narzędzi biurowych. Z kolei osoby, które kompletnie nie wiedzą co zrobić z wolnym czasem, mogą skorzystać z aplikacji pozwalającej na wyciskanie cyfrowych pryszczy. Nie wiadomo co dziwniejsze – udawanie, że się pracuje, czy wirtualne czyszczenie twarzy…

Tego typu programy nie są nikomu potrzebne, jednak zyskują ogromną popularność, a swoim twórcą zapewniają dodatkowe, często spore, dochody. Nic więc dziwnego, że ich autorzy prześcigają się w zwariowanych pomysłach.

www.stare.gniezno.pl